• Czy są tu grzeczne dzieci? Bo Mikołaj do Was leci Już w środę do przedszkola zastukam Grzecznych dzieci tu poszukam SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z MIKOŁAJEM ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 6 GRUDNIA.
    Komunikat 2017-12-01, 11:11 | autor: Ewa Brzozowska
  • Do 9 grudnia trwa akcja "Misie Ratownisie", która ma na celu zbiórkę pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach i pożarach. Misie będą wręczane dzieciom przez służby ratunkowe i policjantów na miejscach zdarzeń. "Miś Ratowniś"
    Komunikat 2017-11-28, 11:46 | autor: Ewa Brzozowska
  • Co roku bierzemy udział w akcji „GÓRA GROSZA”, której celem jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i Rodzinnych Domów Dziecka. Podstawowym celem akcji jest uświadomienie dzieciom, że najmniejsze monety zebrane
    Komunikat 2017-11-27, 13:57 | autor: Ewa Brzozowska
  • W piątek 24 listopada obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Prosimy wszystkie dzieci o przyniesienie swoich ulubionych misiów.
    Komunikat 2017-11-22, 13:17 | autor: Ewa Brzozowska
  • Drodzy Rodzice W sobotę 18 listopada obchodzimy uroczystość 60 – lecia Przedszkola w Pakoszówce oraz 10 rocznicę nadania imienia bł. bpa J.J. Kocyłowskiego. Plan Uroczystości: • Godzina 15 – Msza Św. w Kościele w Pakoszówce • Po Mszy
    Komunikat 2017-11-15, 12:32 | autor: Ewa Brzozowska