• Drodzy Rodzice Oddajemy dzisiaj do Waszych rąk pierwszy numer naszej przedszkolnej gazetki. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu i dzieciom oraz dostarczy miłych chwil podczas lektury :)
    Komunikat 2017-11-08, 12:17 | autor: Ewa Brzozowska
  • „WĘDRUJĄCA KSIĄŻKA” Zapraszamy Państwa do udziału w akcji „Wędrująca książka”, która ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci. Dla zainteresowania dzieci czytelnictwem, zorganizowaliśmy w przedszkolu miejsce wymiany książek.
    Komunikat 2017-11-03, 11:32 | autor: Ewa Brzozowska
  • Planujemy zorganizować wystawę zdjęć dzieci z Przedszkola w Pakoszówce. Jeśli posiadają Państwo fotografie z okresu 60 - lecia istnienia Przedszkola, to prosimy o ich wypożyczenie na czas organizowanej uroczystości.
    Komunikat 2017-10-31, 12:37 | autor: Ewa Brzozowska
  • OGŁOSZENIA 1 listopada (środa) Dzień Wszystkich Świętych – przedszkole nieczynne 18 listopada (sobota) – uroczyste obchody 60-lecia Przedszkola w Pakoszówce. Prosimy o zgłaszanie nauczycielom, jeśli dzieci nie będą mogły uczestniczyć
    Komunikat 2017-10-31, 12:06 | autor: Ewa Brzozowska
  • W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 KONTYNUUJEMY UDZIAŁ W AKCJI „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW ORAZ BLISKICH NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW DO CZYTANIA W PRZEDSZKOLU.TERMINY DO UZGODNIENIA Z NAUCZYCIELAMI.
    Komunikat 2017-10-18, 14:17 | autor: Ewa Brzozowska