Święto Niepodległości

Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla tych najmłodszych członków naszego społeczeństwa, czyli przedszkolaków. W naszym przedszkolu uczczono to narodowe święto poprzez zajęcia edukacyjne przybliżające historię, tradycje oraz kulturę naszego kraju.Dzieci poznały symbole narodowe, wykonały prace plastyczne w kolorach białym i czerwonym.
Bardzo ważnym punktem uroczystości było złożenie przez delegację z grupy 6 latków, kwiatów i zniczy przy pomniku upamiętniającym mieszkańców Pakoszówki poległych w czasie II wojny światowej.
Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach nasze przedszkolaki uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia do naszego kraju.
Relacja 2017-11-11, 21:00 | autor: Ewa Brzozowska