Rodzice czytają naszym przedszkolakom

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych.Niezmiernie nam miło, że możemy liczyć na rodziców naszych przedszkolaków, którzy dobrze wiedzą jak istotną sprawą w życiu każdego dziecka jest słuchanie czytanych im bajek.Grupę 6 - latków odwiedziła ostatnio Pani Marta Stankiewicz- mama Natalii, która w niezwykle profesjonalny sposób czytała dzieciom bajeczkę "Przygody Guliwera". Dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały tekstu oraz oglądały ilustracje, równie chętnie rozmawiały o bajeczce. Na zakończenie Pani Marta podarowała wszystkim dzieciom piękne zakładki do książki, które na pewno dzieciom się przydadzą. Bardzo dziękujemy za wizytę i miłą atmosferę spotkania.
Relacja 2017-11-17, 09:31 | autor: Ewa Brzozowska