Jubileusz 60- lecia Przedszkola w Pakoszówce

18 listopada 2017 roku był dniem szczególnym.Przedszkole w Pakoszówce świętowało jubileusz 60 - lecia istnienia oraz 10 lecia nadania imienia bł.bpa J.J.Kocyłowskiego..Obchody tego święta zainaugurowano uroczystą liturgią w Kościele Parafialnym w Pakoszówce. Mszę świętą celebrował Ksiądz Arcybiskup Adam Szal. Po Mszy św. zaproszeni goście wraz z Orkiestrą Dętą OSP Pakoszówka przemaszerowali do Wiejskiego Domu Kultury, gdzie zgromadzonych uczestników uroczystości powitała Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Pakoszówka - Pani Halina Kaczmarska.Następnym punktem obchodów jubileuszu był występ naszych przedszkolaków. Program artystyczny pokazał to, czego uczą się nasze dzieci na co dzień, były wiersze, piosenki, taniec, rytmika,katecheza, język migowy, język angielski.Po występach naszych wychowanków na scenie wystąpiły dzieci za Szkoły Podstawowej w Pakoszówce z pięknym programem przygotowanym przez Panią Bernardynę Kędrę.Na zakończenie uroczystości przedstawiona została prezentacja multimedialna o historii powstania, działalności i współczesnym obliczu placówki.
Pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom za poświęcony czas i przyprowadzenie dzieci na uroczystość jubileuszu 60 - lecia Przedszkola w Pakoszówce.
Pliki do pobrania:
Relacja 2017-11-20, 13:16 | autor: Ewa Brzozowska