Mikołaj w naszym przedszkolu

Wizyta świętego Mikołaja to dzień długo oczekiwany przez wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu Gość pojawił się tuż po śniadaniu. Dzieci bardzo głośno wołały "zapraszamy!", aż Mikołaj usłyszał i przyszedł do naszej dużej sali.Już po chwili rozmawiał z dziećmi, wysłuchał piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Nie zapomniał również o prezentach dla każdego dziecka, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Przedszkolaki obiecały jednak, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu.
A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja, na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

Pragniemy serdecznie podziękować anonimowemu "Pomocnikowi Mikołaja", który ufundował wszystkim dzieciom grę w szachy. Dziękujemy:)
Relacja 2017-12-06, 14:13 | autor: Ewa Brzozowska