• Do 9 grudnia trwa akcja "Misie Ratownisie", która ma na celu zbiórkę pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach i pożarach. Misie będą wręczane dzieciom przez służby ratunkowe i policjantów na miejscach zdarzeń. "Miś Ratowniś"
    Komunikat 2017-11-28, 11:46 | autor: Ewa Brzozowska
  • Co roku bierzemy udział w akcji „GÓRA GROSZA”, której celem jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i Rodzinnych Domów Dziecka. Podstawowym celem akcji jest uświadomienie dzieciom, że najmniejsze monety zebrane
    Komunikat 2017-11-27, 13:57 | autor: Ewa Brzozowska
  • Już jest! Nasz kącik wędrującej książki wypełniony po brzegi, czeka na wypożyczanie egzemplarzy zgodnie z regulaminem. Zapraszamy chętne dzieci do korzystania z naszego przedszkolnego kącika książki.
    Relacja 2017-11-24, 14:14 | autor: Ewa Brzozowska
  • Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada już od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś świętował swoje setne urodziny. Pierwsza pluszowa zabawka powstała bowiem w 1902 roku w Nowym Jorku, a na cześć prezydenta USA Teodora Roosevelta (który podczas jednego
    Relacja 2017-11-24, 13:36 | autor: Ewa Brzozowska
  • W piątek 24 listopada obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Prosimy wszystkie dzieci o przyniesienie swoich ulubionych misiów.
    Komunikat 2017-11-22, 13:17 | autor: Ewa Brzozowska