• Czytanie dziecku książek jest mądrym sposobem spędzania z nim czasu i najlepszą inwestycją w jego przyszłość.Rodzice dobrze o tym wiedzą, dlatego zawsze możemy liczyć na zaangażowanie w naszą akcję. W minionym tygodniu nasze przedszkolaki odwiedziła Pani Anna Węgrzyniak,
    Relacja 2017-11-11, 20:24 | autor: Ewa Brzozowska
  • Drodzy Rodzice Oddajemy dzisiaj do Waszych rąk pierwszy numer naszej przedszkolnej gazetki. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu i dzieciom oraz dostarczy miłych chwil podczas lektury :)
    Komunikat 2017-11-08, 12:17 | autor: Ewa Brzozowska
  • „WĘDRUJĄCA KSIĄŻKA” Zapraszamy Państwa do udziału w akcji „Wędrująca książka”, która ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci. Dla zainteresowania dzieci czytelnictwem, zorganizowaliśmy w przedszkolu miejsce wymiany książek.
    Komunikat 2017-11-03, 11:32 | autor: Ewa Brzozowska
  • Bardzo się cieszymy, gdy odwiedzają nas rodzice naszych przedszkolaków w ramach akcji "CPCD", a gdy odwiedza nas ich rodzeństwo to jesteśmy szczęśliwi, że o nas wciąż pamiętają, bo to przecież nasi byli wychowankowie. Amelia Rabenda - siostra Adasia z
    Relacja 2017-11-03, 11:22 | autor: Ewa Brzozowska
  • Planujemy zorganizować wystawę zdjęć dzieci z Przedszkola w Pakoszówce. Jeśli posiadają Państwo fotografie z okresu 60 - lecia istnienia Przedszkola, to prosimy o ich wypożyczenie na czas organizowanej uroczystości.
    Komunikat 2017-10-31, 12:37 | autor: Ewa Brzozowska